PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119938}
5,5 25
ocen
5,5 10 1 25
The Deep Below
powrót do forum filmu The Deep Below

Czy ktoś oglądał ten film i może powiedzieć coś na jego temat? Chiałam go ściągnąć ale nigdzie nie mogę znaleść...

mcmissy

Cześć :)

Szukałaś tego filmu więc podaję Ci link do niego : http://release.com.pl/2009/01/30/the-deep-below-2007-dvdrip-xvid-episode-no-rars /

Miłego oglądania, pozdrawiam :)

Tengu

Świetnie!:) naprawdę bardzo Ci dziękuję:) pozdrawiam:)

mcmissy

Proszę bardzo :) Ja także obejrzę jeśli będą napisy :)

Tengu

a szukałeś przez Napi-projekt?;> mają dużą bazę napisów :)

mcmissy

Ściągam dopiero ten film, a pózniej sprawdzę napi :)

Tengu

No to powodzenia i udanego seansu ;) jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

mcmissy

Dziękuję :) Sam jestem ciekawy tego filmu :)

ocenił(a) film na 6
Tengu

Ja oglądałam bez napisów, bo chyba ich jeszcze nie ma. Mam mieszane odczucia. Obejrzałam ze względu na Jasona Dohring'a który gra główną rolę. Jego gra mi się podobała, aczkolwiek cały film oceniam jako przeciętny.

whiteeye

cześć

ma ktoś z Was już napisy do Deep Below?

ocenił(a) film na 6
slonce66

Ja tworzę, mam już ok 75%, więc jeśli ktoś czeka, to jeszcze trochę musi się pomęczyć, albo obejrzeć bez napisów :)

ocenił(a) film na 6
whiteeye

Już skończyłam. Szukajcie a znajdziecie :)

whiteeye

Czesc :)


Moze zdradzisz mi gdzie znajduja sie te napisy ?? :)

ocenił(a) film na 6
whiteeye

Cześć. A czy teraz po latach można liczyć na jakieś napisy do nowszych filmów z Jasonem? Np. Searching for Sonny 2011, Destined 2016 czy jak już będzie Cleveland? Może już się tym nie zajmujesz, a szukałam i nigdzie nie znalazłam napisów, byłabym bardzo wdzięczna i może nie tylko ja.
Fani Jasona Dohringa - łączcie się ;)

whiteeye

wystawiłam mocną 6 :) miejscami film przewidywalny i przez to trochę nudny, jednak jak na niskobudżetowy projekt nie było źle. dobra gra aktorska mimo braku znanych nazwisk. Jason Dohring zagrał dla mnie bardzo dobrze (miał 25 lat a z wcielił się w nastolatka i moim zdaniem wczuł się w swoją postać). brakowało mi jednak trochę tego napięcia :P ogólnie uważam, że film jest trochę gorszy niż "Black cadillac", inny film z Jasonem. ten drugi mogę polecić :) podobał mi się :)

ocenił(a) film na 4
mcmissy

film niestety slaaaaby...

ale napatrzylam sie na Jasona Dohringa xD

czekam na lepszy film z nim!!!! od moonlight nico nim nie slychac...

vodzia_2

Zgadzam się, że film był słaby. Może gdyby mieli większy budżet .... co mnie najbardziej zaciekawiło to, to, że film jest oparty na autentycznych wydarzeniach. Jedynie to mnie utrzymało przed monitorem, a no i oczywiście Jason :D

użytkownik usunięty
vodzia_2

zamierzam ten film obejrzeć, a co do aktora to tez go uwielbiam jest przeuroczy i nie rozumiem co niektórzy ludzie chcą od jego gry aktorskiej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones