PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658777}

Proces Casey Anthony

Prosecuting Casey Anthony
5,3 903
oceny
5,3 10 1 903
Proces Casey Anthony
powrót do forum filmu Proces Casey Anthony

mozna obejrzec ale to nic przyjemnego, jeszcze z taka koncowka..

aolka

Mogłabym sie dowiedziec jak się skońcxzyło? Pech chciał, że musiałam wyjśc na moment przed końcem. Przestalam oglądać jak było już po wyroku i on powiedział, że nie brał pod uwagę, że moga nie wygrać sprawy, jak wróciłam.. to patrzył na jakiś filmik Casey, a Ona była w krótkich blond włosach. Chodzi mi o ten moment pomiędzy.. i co Ona takiego powiedziała w tym filmiku.

stelinaa_a

w filmiku powiedziała, że zaczyna jej się układać i musi przezwyciężyć strach przed kamerą, to był jej pierwszy i ostatni wideoblog. Nie wiem o jakich pieniądzach mówisz, a oglądałam film wczoraj. Sprawa pozostała niewyjaśniona. Jedynym plusem jest fakt, że dzięki Caylee ustanowiono nowe prawo - 20 lat za ukrywanie wypadku, w którym zginęło lub zostało ciężko ranne dziecko. Wypowiadała się jeszcze jedna z przysięgłych - która powiedziała, że prokurator nic nie udowodnił, były same poszlaki, a to za mało by skazać

beti

Dziękuje za odpowiedź :-) nie pisałam nic o pieniądzach.
O tym prawie to wiem, tzn. słyszałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones